مشاوره

ارتباط با کارشناسان و مشاورین وب رش

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان، درخواست، سوال و مشکلات خود را با کلیک روی فرم زیر ثبت فرمائید.

از ما بپرسید

سوالی دارید؟

جهت ارتباط با کارشناسان ما و ثبت سوالات خود، با کلیک روی ثبت مشاوره رایگان، با ما در میان بگذارید.


  سوالات متداول

  سوالات پر تکرار

  رزومه مجموعه وب رش

  شرکت طراحان وب رش در سال 1390 به منظور فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ، طراحی و برنامه نویسی تأسیس گردید و با تمرکز ویژه بر طراحی وبسایت و اپلیکیشن های موبایل ، راه رشد در این زمینه را با همراهی مدیران و متخصصین پیموده است. همواره هدف مدیران و همکاران ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدماتی مبتنی بر تکنولوژی های روز است. افزایش کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای بین المللی در طراحی، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است.

  طراحی اختصاصی وب سایت من بر روی چه سیستمی انجام می‌شود؟

  طراح های وب سایت ما می‌توانند سایت اختصاصی شما را بسته به انتخابتان بر روی سیستم وردپرس یا سایت ساز پرتال پیاده سازی کنند. هر کدام از این سیستم ها مزایایی نسبت به دیگری دارد. با اینحال، انتخاب در نهایت به عهده شما خواهد بود.

  کدام یک برای من مناسب تر است: وردپرس یا PHP؟

  وردپرس و پرتال هر یک مزایایی نسبت به دیگری دارد. از طرفی، وردپرس یک سیستم شناخته شده است که قابلیت توسعه بسیار بالایی دارد. بنابراین در صورتی که قصد دارید امکانات خاصی در وب سایت خود داشته باشید، انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

  اما پرتال هم مزایای خاص خود را دارد. اولین مساله این است که پرتال یک سایت ساز و فروشگاه ساز ایرانی است که با توجه به نیازهای فارسی زبانان نوشته شده است. بنابراین اگر قصد استفاده از قالب آماده را داشته باشید، در پرتال به قالب هایی سریع تر و بهتر دسترسی خواهید داشت. چرا که قالب های وردپرسی، اکثراً ترجمه قالب های خارجی هستند و بنابراین چندان تطابقی با سایت های فارسی ندارند.

  از طرف دیگر، کار با پرتال ساده تر از وردپرس است و راحت تر می توان آن را فرا گرفت. به علاوه، هنگام استفاده از پرتال، شما پشتیبانی دائمی از تیم آن خواهید داشت و کسانی هستند که در هر قدم به شما کمک کنند. همچنین، اگر قصد ساختن فروشگاه اینترنتی را داشته باشید، از آنجایی که پرتال برای این منظور نوشته شده است، در نهایت یک فروشگاه بهتر، سریع تر و با امکاناتی بیشتر خواهید داشت. مزیت نهایی پرتال نیز، هزینه بسیار مناسب است.

  با اینحال، همانطور که در ابتدا نیز گفتیم، هر چند پرتال تمام ویژگی ها و امکانات لازم برای داشتن یک وب سایت استاندارد و خوب را در اختیار شما قرار می‌دهد، اما قابلیت توسعه کمتری نسبت به وردپرس دارد.

  بعد از ساخت سایت، تا چه زمانی از من پشتیبانی خواهد شد؟

  در صورتی که طراحی سایت شما توسط وردپرس انجام شده باشد، ما تا 12 ماه از شما پشتیبانی کاملا رایگان خواهیم داشت و به سوالات و مشکلات شما پاسخ می‌دهیم. این در حالی است که هنگام ساختن سایت با پرتال، تا زمانی که سایت شما فعال باشد می‌توانید از خدمات پشتیبانی ما استفاده نمایید.

  طراحی سایت اختصاصی من چقدر زمان می برد؟

  مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی سایت توسط نوین معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

  سایر سوالات

  سوالات عمومی

  ساختن سایت یا فروشگاه با پرتال چقدر زمان می‌برد؟

  در صورتی که قصد استفاده از قالب های پیش فرض پرتال را داشته باشید، فقط کافی است قالب خود را انتخاب کنید و تغییرات لازم را روی آن اعمال کنید. بنابراین، ظرف چند روز وب سایت خود را خواهید داشت.

  چگونه میتوانم ثبت سفارش انجام دهم؟

  با کلیک روی گزینه ثبت نام و ایجاد پروفایل کاربری در صفحه اصلی، میتوانید سفارش خود را ثبت کنید تا پشتیبان ها و کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.