100 مفهوم طراحی آینده‌نگر شگفت‌انگیز که آرزو می‌کردیم واقعی بود


Screenshotبه طراحان مفهومی “آینده پژوهان بصری” نیز گفته می شود. /strong>.

این طرح‌های مفهومی ممکن است هنوز در بازار وجود نداشته باشند، اما همچنان می‌توانند به شما الهام بخشند تا چیزی به همان اندازه آینده‌نگر و هیجان‌انگیز آنلاین ایجاد کنید.

این طرح‌ها ممکن است غیرعملی باشند. در برخی موارد، اما ایده این است که این مفهوم را به دنیا معرفی کنیم تا ببینیم چگونه تکامل می‌یابد و رشد می‌کند.

به خاطر داشته باشید که همه اینها فقط مفهومی هستند، شما نمی‌توانید هنوز آنها را بخرید! برخی ممکن است نسبت به سایرین به تولید نزدیک‌تر باشند، به خصوص زمانی که از شرکت بزرگی مانند براون یا سامسونگ می‌آیند. در غیر این صورت، چه کسی می‌داند که آیا آنها در دسترس خواهند بود یا نه.

با این گفته‌ها، در اینجا شما 100 مفهوم طراحی شگفت‌انگیز آینده‌نگر داریدکه باعث می‌شود بیشتر هوس کنید.

 

1. مبل ابری

این یک مفهوم زیبا است که توسط طراح D.K. وی. قرار است مبل ابری به آدم این توهم را بدهد که روی ابر شخصی خودش شناور است. یک آهنربا در پایه قرار است نیروی مغناطیسی کافی برای نگه داشتن مبل را ایجاد کند. ابر از یک قالب پلکسی گلاس ساخته شده است.

Screenshot

 

2. iChat

این طرح مفهومی از انحناها و باریک شدن Macbook Air همراه با ظاهر یک iPod Touch الهام گرفته شده است. رودولف دزمار مسئول این مفهوم آیفون است که بیشتر به دلیل ویژگی های تصوری آن قابل توجه است تا ظاهر آن. دوربین جلویی امکان کنفرانس ویدیویی در آیفون را فراهم می‌کند، چیزی که دنیای وبلاگ از قبل به عنوان یک ویژگی بالقوه برای نسخه جدید آیفون بسیار هیجان‌زده است.

کلاس

Screenshot

 

3. مفهوم آیفون 4G

این فانتزی iPhone هم از ظاهر Mac OS/X و هم از قاب آلومینیومی MacBook Pro تقلید می کند. ما نمی‌توانیم نام واقعی طراح را مشخص کنیم، اما می‌توانید عکس‌های بیشتری از این طراح را در زیر دستگیره‌اش ببینید “youngSpace” در Flickr. قابلیت ویدیو در این طراحی قبل از iChat در بالا بود. باتری قابل جابجایی نیز وسوسه انگیز است.

 
 

4. چرخه پرواز با نیروی محرکه

ایجاد شده توسط طراح نوریو فوجیکاوا. این جت‌بایک با نیروی محرکه یک مفهوم علمی تخیلی است که فوجیکاوا در طراحی خود آن را به سطح جدیدی رسانده است. حتماً تصاویر اضافی در اینجا

Screenshot

 

5. ساعت مچی ON AIR

این ساعت زمان را به روشی خارق‌العاده نشان می‌دهد. طراح ترک اسکندر آسانالیف طرحی را ایجاد کرد که در آن عقربه ساعت LED به عنوان نمایشگر دقیقه دیجیتالی دو برابر می شود.

Screenshot

 

6. جت اسکی زیر آب

Nereus یک طرح مفهومی توسط ماتیاس کوهلر برای یک کشتی آبی است. که به شما امکان می دهد برای مدت کوتاهی روی آب سفر کنید و شیرجه بزنید یا زیر آب بروید. از انرژی باد برای به حرکت درآوردن وسیله نقلیه استفاده می شود که می تواند کاربر را از شنا به موقعیت غواصی با استفاده از کنترل های بصری و حرکات قسمت بالایی بدن برساند. فرمان از طریق زیرپایی هایی انجام می شود که به سکان عقب متصل هستند.

Screenshot

 

7. نمایش زمان در شن

را تماشا کنید

طراح بالیکین پاول در این جایزه طراحی Reddot زمان را با ماسه دیجیتال بیان می کند. برنده سال 2006.

Screenshot

 

8. کفش ورزشی رویایی

طراح صنعتی فرانسوی Lysandre Follet یک جفت کفش ورزشی رویایی به ما می دهد: یک نایک لغزشی که مانند هوا سبک به نظر می رسد. طرح‌های اضافی کفش‌های ورزشی از هنرمند را می‌توانید پیدا کنید اینجا.

Screenshot

 

9. طراحی خلاقانه ماوس

Alien Mouse از طراح میزانالرحمن، ساختاری هیجان انگیز متشکل از هشت قطعه نرم ژل و سلولزی دارد که نه تنها از دست و مچ، بلکه بازو نیز پشتیبانی می کند. طراحی چند تکه برای کمک به مبارزه با آسیب فشاری مکرر (RSI) با یک ویبراتور در زیر ماوس برای راحتی بیشتر در نظر گرفته شده است.

Screenshot

 

10. ساعت LED باورنکردنی

این ساعت توسط Hironao Tsuboi ساخته شده و توسط استودیو ساخته شده است اینجا. تا زمانی که صفحه نمایش دیجیتال روشن شود، ساعت به نظر می رسد که همه آن مچ بند است.

Screenshot

 

11. iRing

این طرح توسط ویکتور سوتو ایجاد شده است به منظور کنترل عملکرد پخش دستگاه iPod/iPhone شما به صورت بی سیم از طریق استفاده از حلقه ای است که در انگشت خود می زنید. نوار عملکرد حساس به لمس و عمر باتری 12 ساعته، iRing را به یک هدف شدید تبدیل کرده است.

Screenshot

 

12. مفهوم MP3 دیجیتال

طراح Nuno Teixeira یک پخش‌کننده Mp3 بی‌سیم با سطوح نرم و بدون سیمی که در مسیر شما قرار می‌گیرد ایجاد کرده است.

 
 

13. صندلی چرخدار مدرن

صندلی چرخدار تفسیری مدرن از سنتی است صندلی گهواره ای توسط ماتیاس کوهلر. شکل تقریبا دایره ای که از کناره دیده می شود چیزی است که این طرح را منحصر به فرد می کند. قسمت بالایی دارای چراغ مطالعه است.

Screenshot

 

14. جعبه سیگار خلاق

این مفهوم بسته بندی برای کنت توسط Balykin Pavel ایجاد و توسعه داده شده است. الف>. شکل مثلث جدید با گوشه های گرد بسیار منحصر به فرد به نظر می رسد و می تواند راحت تر در یک جیب جا شود.

Screenshot

 

15. ساعت 4 بعدی

این ساعت 4 بعدی شیک توسط بالیکین پاول ایجاد شده است. دارای 4 صفحه مربع برای نمایش اطلاعات ساعت، دقیقه، ثانیه و تاریخ. روکش فلزی و یک دستگیره مغناطیسی قوی بسته شدن تصویر را کامل می کند.

Screenshot

 

16. USBee

USBee برای جلوگیری از آسیب درایوهای USB که اغلب با استفاده از USB معمولی دیده می شود، طراحی شده است. گردن الاستیک با فشار دادن در هر محوری خم می شود. این همچنین به این معنی است که می تواند در فضاهای تنگ جا شود که درایوهای USB دیگر جرأت رفتن ندارند. خطوط انتهایی USBee را خنک و از نظر ارگونومیکی دلپذیر نگه می دارند. طراحی شده توسط طراح صرب Damjan Stankovic.

Screenshot

 

17. دوچرخه مفهومی Polygon

دوچرخه مفهومی Polygon توسط کلاس ریندی آلندرا. این دوچرخه با الهام از طراحی DNA انسان، دارای کنترل‌هایی برای iPod/MP3 Player است که در قسمت فرمان تعبیه شده است.

Screenshot

 

18. دوچرخه چرخ بدون پره

این مفهوم دوچرخه توسط برادفورد واو. این مفهوم کاملاً جایگزین سیستم دنده سنتی دوچرخه‌های رایج می‌شود که امکان چرخ‌های بدون پره را فراهم می‌کند.

Screenshot

 

19. صندلی سینمای خانگی

Identita مفهومی صندلی است که برای سینمای خانگی طراحی شده است. هاکان بوگازپینار راه حل صندلی سینمای خانگی را برای ما به ارمغان می آورد که از صندلی سنتی صرف نظر می کند و محل نشستن کاملاً قابل تنظیم و ارگونومیک است.

Screenshot

 

20. Embrio – Bombardier’s Segway Killer

Embrio توسط Bombardier به عنوان پاسخ آنها به Segway ایجاد شد. آنها از فناوری ژیروسکوپ مشابه برای بالا نگه داشتن سوارکاران استفاده می کنند، اما با طراحی بسیار سردتر که Bombardier امیدوار است جمعیت جوان تری را به خود جذب کند. همچنین از یک چرخ کمتر از Segway استفاده می کند و انرژی آن توسط یک سلول سوختی هیدروژنی تامین می شود. طرح مفهومی مارتین اوبه، سومین از بالا را ببینید، در این صفحه.

Screenshot

 

21. Audi Shark – Flying Sportscar

این طرح مفهومی چشمگیر توسط کاظم دوکو یک خودروی اسپرت پرنده است. کوسه آئودی با هدف ترکیب هیجان موتورسیکلت ها با شیک بودن هواپیما، پاسخی به رویاهای علمی تخیلی ما است. این طرح مفهومی برنده جایزه، یک خودروی دو نفره است که به مسافران خود “احساسات قوی و سطح بالایی از ایمنی” را ارائه می دهد.

Screenshot

 

22. فرار

Flee مفهومی از هاکان بوگازپینار است که ایده دوربین قابل پرتاب را چند قدم جلوتر می برد. Bogazpinar یک دم در طراحی تعبیه کرده است تا دوربین را به درستی جهت گیری کند و بلوتوث را به گونه ای که تصاویر گرفته شده را می توان در زمان واقعی به دستگاه تلفن همراه شما ارسال کرد. وقتی “فرار” به هوا پرتاب می شود، در فواصل زمانی قابل تنظیم عکس می گیرد.

Screenshot

 

23. Eolos Pipe

Eolos نیز بود طراحی شده توسط هاکان بوگازپینار. این لوله زیبا دو ویژگی عمده دارد. هنگامی که قسمت سبد لوله همانطور که در تصویر نشان داده شده است کاملا سیاه می شود، سطح نیکوتین بسیار مهم است و فیلتر باید تعویض شود. بخشی از لوله که توتون را نگه می دارد با کامپوزیت عایق حرارتی ساخته شده است که اطمینان حاصل می کند که لوله همیشه در هنگام لمس خنک است.

Screenshot

 

24. دوچرخه برقی Grasshopper

این دوچرخه برنده “جایزه شایستگی” در دوازدهمین مسابقه بین المللی طراحی دوچرخه بود و توسط دیوید گونسالوس طراحی شده است. Grasshopper یک دوچرخه برقی تاشو است که در صورت عدم استفاده به راحتی قابل حمل است. دوچرخه تاشو به راحتی در خانه ذخیره و شارژ می شود.

Screenshot

 

25. موتور سیکلت سوپر قهرمان Strider

دیوید گونسالوز یک موتور سیکلت خیره کننده در این طرح مفهومی. دارای چرخ‌های بدون توپ و یک قاب آئرودینامیکی برای بغل کردن زمین است.

Screenshot

 

26. اسکراب

اسکراب بود همچنین توسط دیوید گونسالوز طراحی شده است. این خودروی مفهومی دارای ظاهری مستقیم از “Tron” است. این وسیله نقلیه چهار چرخ تک سواری با ایمنی یک کابین محصور، تمام هیجان یک موتور سیکلت را دارد. قابلیت کار با باتری یا موتور احتراق داخلی سوخت زیستی در مجموعه ویژگی گنجانده شده است.

 

27. سبک ترین صندوق فروش جهان

EPOS-lite بود الهام گرفته از مک بوک ایر اپل و آیفون. صندوق پول قابل حمل که قرار است روی میز رستوران نصب شود، دارای گزینه های منوی قابل برنامه ریزی، شارژ بی سیم و گزینه های مختلف پرداخت است. استفان آلپورت، طراح، در صفحه خود اشاره می کند که علاقه کافی به دستگاهی که ممکن است تولید شود.

Screenshot

 

28. زمان تیونر

زمان تیونر یک استریو است رادیو FM. دو چرخ در مرکز صدا و فرکانس تنظیم را کنترل می کنند. همچنین دارای یک کنترل از راه دور عملیاتی تک لمسی است که در تصویر در کنار زمان تیونر دیده می شود. طراحی شده توسط مهمت گوزتلیک.

Screenshot

 

29. تلفن عمومی سطح بالا

این طراحی توسط Nuno Teixeira رویکرد مینیمالیستی را برای تلفن های عمومی سطح بالا اتخاذ می کند.

Screenshot

 

30. داک شارژ جهانی

مفهوم جریان توسط بارتون اسمیت متشکل از ماژول های تجربه (رسانه، خاطرات، اتصالات، اسناد، خلاقیت ها، بازی ها)، یک جزء اصلی، جزء است. ماژول ها (پردازنده ها، حافظه، گرافیک، قدرت)، یک صفحه نمایش قابل حمل 3.5 اینچی و پایه شارژ و پایه شارژ جهانی. این محصول عملکردهای کامپیوتر را به شش دسته به نام “تجارب” تقسیم می کند. در حال حاضر، اگر کاربری بخواهد رایانه ای صرفاً برای مستندسازی و اینترنت خریداری کند، باید بپذیرد که قدرت پردازش و ویژگی هایی فراتر از این نیازها دارد. با مفهوم Stream، کاربران فقط ماژول های Connections و Documents و همچنین Core Component را خریداری می کنند تا فقط عملکردهای مورد نظر را انجام دهند. ماژول Connections به عنوان یک تلفن نیز عمل می کند. برای اطلاعات بیشتر از صفحه محصول دیدن کنید – تعداد زیادی از آن وجود دارد.

Screenshot

 

31. تیما

Tima یک مفهوم ساعت توسط Julien Bergignat که به شما امکان می دهد هم یک صفحه نمایش دیجیتال داشته باشید و هم یک نمای کلاسیک از زمان. هر دو نمایشگر را می توان به طور همزمان تنظیم کرد تا یک ساعت یا دو منطقه زمانی متفاوت را نشان دهد. به لطف فناوری ePaper، کاراکترها را می توان روی سطح خمیده ساعت نمایش داد.

 

32. لامپ شگفت انگیز

یک لامپ ساده و زیبا توسط ژولین برگگنات. لامپ را می توان از پایه بلند کرد و در صورت نیاز به عنوان یک راه حل روشنایی قابل حمل استفاده کرد.

 

33. چراغ تعلیق

EQUILIBRIUM – یک لامپ تعلیق ساخته شده از پلی اورتان منبسط شده با چگالی بالا با پوشش رنگ براق بالا. تعادل با یک وزنه تعادل جامد در یک سر ایجاد می شود که با وزن بقیه لامپ برابر است. ایجاد شده توسط Nuno Teixeira.

Screenshot

 

34. NOCS MP3 DOCKING STATION

ایستگاه اتصال MP3 NOCS از Nuno Teixeira عملکردهای درجه یک را با تقویت کننده یکپارچه و بلندگوهای بلند (43.3 اینچی) ترکیب می کند تا کیفیت صدای فوق العاده ای ارائه دهد.

Screenshot

 

35. عینک دید محیطی

Nike Hindsight به دوچرخه‌سواران یک جفت دوربین دو کانونی برای دید محیطی آنها می‌دهد. با استفاده از لنزهای فرنل در کناره‌ها، سواران می‌توانند حرکت در میدان دید فراتر از حد طبیعی 180 درجه انسان را تشخیص دهند. مزیت آشکار در هشدار اولیه وسایل نقلیه نزدیک است، اما یک مزیت کمتر آشکار، کاهش چرخش سر لازم برای بررسی عقب است. توسط بیلی می.

Screenshot

 

36. تنظیم کننده زمان

Time Tuner یک جدول است ساعتی که موسیقی پخش می کند که می توانید از طریق کابل USB آپلود کنید. این همچنین یک ساعت زنگ دار قابل برنامه ریزی است که با موسیقی آپلود شده شما کار می کند. طراحی شده توسط مهمت گوزتلیک. تنظیم کننده زمان بر اساس جریان خطی زمان است و از یک نشانگر واحد برای دقیقه و ساعت استفاده می کند. وقتی این نشانگر شروع به حرکت می کند چراغ اعداد روشن می شود و خطوط بین اعداد روشن شده ساعت و نشانگر دقیقه را نشان می دهد. دقیقه در گروه دو خط نشان داده شده است. یکی برای یک چهارم و دیگری به مدت 10 دقیقه برای خواندن زمان مناسب. خط خاکستری زمان زنگ هشدار را نشان می دهد و از خط قرمز که زمان را نشان می دهد کوتاهتر است.

Screenshot

 

37. قفسه دوچرخه آینده نگر

قفسه دوچرخه طراحی شده برای مسابقه طراحی قفسه شهر نیویورک. طراحی شده توسط نیکیتا گوتسالنکو.

Screenshot

 

38. طراحی مفهومی ساعت Equinox

یک طرح مفهومی فوق العاده دیگر توسط Nuno Teixeira. این ساعت به طور هدفمند ساخته شده است تا زمانی که خورشید در هر دو اعتدال پاییزی و بهاری مستقیماً بالای خط استوا قرار دارد، تمام صفحه‌هایش را مانند ساعت آفتابی ردیف کند.

Screenshot

 

39. کامپیوتر قابل حمل با پروژکتور

کامپیوتر قابل حمل یک مفهوم شگفت انگیز توسط Jinwoo Han است. اگر از اینکه مجبور باشید از قبل برای یک پروژکتور دیجیتال در یک جلسه یا نمایشگاه تجاری هماهنگ کنید کمی خسته شده اید، مفهوم کامپیوتر قابل حمل را دوست خواهید داشت. کامپیوتر، صفحه کلید و پروژکتور همه در یک دستگاه. از پشت صندلی هواپیمای جلوی خود به عنوان صفحه نمایش دیجیتال خود استفاده کنید. لپ تاپ بدون لپ.

Screenshot

 

40. قلک کارت اعتباری

ایجاد شده توسط دنیس بوستانزیچ. قلک کارت اعتباری می تواند به صورت خصوصی برای انتقال پول به کارت اعتباری شما یا به صورت عمومی به عنوان وسیله ای برای جمع آوری کمک مالی استفاده شود.

Screenshot

 

41. چراغ تعلیق

لامپ تعلیق PALA ساخته شده از پلی اورتان منبسط شده با چگالی نوری دلپذیر و غیرمستقیم ارائه می دهد.

Screenshot

 

42. Steampunk My GPS

GPS Pathquest برای رفع نیاز به درخواست جهت طراحی شده است. یک واحد نمایشگر دو صفحه‌ای که شبیه قطب‌نما با جوهر E برای صرفه‌جویی در مصرف باتری ساخته شده است، با لهجه‌های برنجی که Steampunks درونی ما را راضی می‌کند، فریب خورده است. PathQuest با اندازه جیبی و محتاطانه، برای ناوبری به Google Maps متکی است. طراحی شده توسط Kyle Fleischhacker.

 
 

43. Sleek EGG Phone

تلفن تخم مرغ توسط Roman Tubl دارای ویژگی های باورنکردنی مانند صفحه نمایش است که پس از غیرفعال شدن یا خاموش شدن تلفن مات می شود. همچنین یک کانکتور USB در پایین گوشی وجود دارد که اتصال این تلفن را به هر دستگاهی برای ذخیره داده ها آسان می کند.

Screenshot

 

44. مفهوم خودرو سورتمه

این سورتمه خودرو مفهوم توسط نوریو فوجیکاوا ایجاد شده است. ما مطمئن نیستیم که چه چیزی این طرح سورتمه را به حرکت در می آورد، اما مطمئناً جالب به نظر می رسد.

Screenshot

 

45. طراحی پایه دوچرخه مارگریت

این یک ایده خلاقانه توسط Yoann Henry Yvon. این طرح برای تقلید از گلبرگ های گل مروارید و مرکز آن است.

Screenshot

 

46. پل آینده نگر

این پروژه برنده مسابقه بین المللی بود مسابقه طراحی آزاد برای یک پل جدید بر روی رودخانه Dodder در مرکز دوبلین. مفهوم پل ایجاد ترکیبی از زیرساخت‌ها و امکانات رفاهی عمومی با ارائه صندلی‌های سخاوتمندانه و عرض عرشه در سراسر دهانه برای عابران پیاده است تا بتوانند توقف کنند و از مناظر رودخانه لذت ببرند. طراحی شده توسط معماری NEX.

Screenshot

 

47. MIESROLO، اولین صندلی کنسول پویا

این طرح مقام اول را در مسابقه طراحی آژانس چوب بلگراد 2008، جایزه دانشگاه بلگراد برای بهترین کار علمی-حرفه‌ای در سال 2006/07، و جایزه کلید طلایی (مبلمان نشسته و خلاقانه) کسب کرد. مفهوم) در Belgrade Int. نمایشگاه مبلمان 2006 / 2007، دیپلم ULUPUDS 2007. برای نگهداری آسان روی خود تا می شود. توسط Uros Vitas.

Screenshot

 

48. Audi O

کانسپت آئودی O 2008 توسط طراحی شده است. Ondrej Jirec، دانشجوی طراحی از جمهوری چک که در سال 2008 در کالج طراحی مرکز هنر، پاسادنا، کالیفرنیا شروع به تحصیل کرده است. طراحی ماشین از iPod الهام گرفته شده است. این پسر بد مادر تمام سیستم‌های صوتی با اتصال به اینترنت برای دانلود موسیقی بر روی هارد دیسک داخلی 650 گیگابایتی، یک سیستم بلوتوث برای اتصال دو یا چند خودروی آئودی O به یکدیگر است که بزرگترین باشگاه رولینگ تا کنون را تشکیل می‌دهد. بهترین حالت، این است که با چند دک و میکسر DJ کاملاً تزئین شده است.

Screenshot

 

49. خودروی مفهومی آیرودینامیک

این یک طرح مفهومی جریان هوا توسط است پیر صباس. این دارای خطوط صاف و منحنی است که در سراسر خودرو اجرا می شود. این هنرمند می نویسد: «من معتقدم که احساس فضا به اندازه حجمی که در آن قرار داریم بستگی ندارد، بلکه به درک ما از محیط بستگی دارد. بنابراین، بر اساس راه حل ساختاری من، می توانیم راه حل های جدیدی را از نظر طراحی و تجربه رانندگی تصور کنیم.»

Screenshot

 

50. BRB Evolution Concept Car

ماشین مفهومی BRB Evolution نه تنها با طراحی جاروبرقی دایسون خود در نقاط تنگ قرار می گیرد، بلکه در نظر گرفته شده است که “سبز” نیز باشد. انرژی BRB با برق یا هیدروژن تامین می شود. Designer David Bailey drew inspiration from the Lamborghini Murcielago and the Peugeot 908.

Screenshot

 

51. BMW 2015 Concept Car

The final thesis of the Transportation Design students at Turin-based IED (Instituto Europeo di Design), developed in partnership with BMW towards the goal of creating a car for 2015 within the BMW brand philosophy.

 

52. Swatch “Infinity” Concept Watch

This watch is like no other that you have seen before. It is a concept watch design presented by Swatch under the name “Infinity” and features video, mp3 music and photo sharing. It not only plays back video, it records it as well.

Screenshot

 

53. Nokia Aeon Concept

The Nokia Aeon Concept Design features a touchscreen that stretches over the full surface area of the phone.
 

 

54. Ricavision Fridge Magnet

The Ricavision Fridge Magnet will allow you to watch movies, listen to music, and keep notes right on your fridge. Ricavision envisages a 16 hour battery life from the internal LiIon cell. The diminutive 3.5-inch QVGA screen connects wirelessly to your Vista PC for schedule updates, media and email. Using the included stylus to write on the screen turns it into a virtual Post-It note.

Screenshot

 

55. Nokia 888 Phone

The Nokia 888 phone allows you to change its form according to your needs during the day. The bracelet-like design uses a liquid battery, speech recognition, flexible touch screen, and a touch-sensitive body cover which lets it understand and adjust to the environment.

Screenshot

 

56. Vaio Zoom

The Vaio Zoom notebook computer uses holographic technology to create a PC that may be more minimalist than a MacBook Air. When off, the screen is completely transparent and the keyboard goes opaque. Turn it on and the touchscreen holographic festivities begin. Even the mouse buttons are holographic.

Screenshot

 

57. P-Per Mobile Phone

The P-Per Mobile’s design consists of just 4 layers, a printed circuit board, extruded polycarbonate, recycled titanium, and a wraparound LED touchscreen. By minimizing materials, the design is highly sustainable. The P-Per, designed by the Chocolate Agency, has support for Wi-Fi and live video feeds.

Screenshot

 

58. Sonic Chair

The Sonic Chair riffs off the design of chairs in 2001: A Space Odyssey and adds a killer sound system. The Sonic Chair comes in 35 different colors and allows users to connect an iPod or a notebook computer to enjoy their favorite music in a self-contained setting.

Screenshot

 

59. First-Grass Relaxation

Phillip Grass, a Danish designer, created the Accelerator Sofa with an aerodynamic design that any starship captain would be proud of.

Screenshot

 

60. Jetson Family Dining

Turkish designer Fatih Can Sariöz created the Kure six-person dining set as an expression of his philosophy that family dinner times are special. It’s not much of a space-saver but it DOES glow with white light above and blue below. The whole thing folds up into a ball when not in use, making for a great conversation piece.

Screenshot

 

61. Canova Dual Screen Laptop

Canova Dual Screen Laptop possesses two sensitive touchscreens. Not only can it be used to handle your daily computing tasks but it also lets you read articles as if you were reading a newspaper.

Screenshot

 

62. DesCom

DesCom, designed by Sung-kyu Nam, is a desk that is meant as a container for a laptop computer. Looks cool but depends entirely on the continued existence of the laptop that it contains, which may make the entire arrangement subject to a fail when the warranty period is up.

Screenshot

 

63. Futuristic Glass

This concept by Mac Funamizu of Japan would act as a scanner, a digital camera, and an internet-connected wireless device all in one package.

Screenshot

 

64. Motorola Sparrow

The Motorola Sparrow provides retail stores with a mobile point of sale device to make it easier for customers to pay for a product. It combines a scanner, point of sale (POS) system, RFID, communication and credit card reading capabilities into one mobile device.

Screenshot

 

65. Soft Phone

The Soft Phone mobile device uses your grip and hand movements to make or end a call. The designer, Jian Qian, says “The Bluetooth earphone buckled to the string can charge the phone by electromagnetic induction. The material of the interface is fabric while the one of clip and circle is silica gel, which makes the phone very soft and portable.”

Screenshot

 

66. Nokia Eco Sensor Phone

Nokia’s Eco Sensor cell phone has a range of built-in sensors to help you monitor your health, environment, and local weather. You can also share the environmental data your Eco Sensor collects and view other users shared data.

Screenshot

 

67. MacTab

MacTab sports an incredibly thin wireless keyboard which can be used as a protection cover for transportation. The keyboard stays in place with a combination of magnets and notches. On the back of the computer, a hinge allows it to be put in a vertical position so you can use Mactab comfortably on your desk. Designed by Yann Le Coroller.

Screenshot

 

68. LG Ecological Laptop

The LG Ecological Laptop concept uses fuel cell batteries and features organic light-emitting diode (OLED) display technology. It received a Red Dot Award nomination for Best Concept Design in 2006.

Screenshot

 

69. Compenion Laptop Concept

The Compenion laptop by Felix Schmidberger features a slide-up touchscreen panel which reveals an OLED touchscreen keyboard which can change layout depending on preference or language. The multi-touch screens are responsive to both finger-presses and its own dedicated pen called a “senstylus”.

Screenshot

 

70. Canvas Laptop Concept

Canvas is a futuristic concept laptop by Kyle Cherry that features a very thin touchscreen.

Screenshot

 

71. Nokia Morph

Nokia Morph is a Tablet PC, a wristband and a smart phone. The device was concept designed by Nokia Research Center (NRC) in collaboration with the Cambridge Nanoscience Centre (United Kingdom) and aims to incorporate nanoscale technologies that will potentially create a world of radically different devices that open up an entirely new spectrum of possibilities.
 

 

72. BYB Balance Cell Phone

The BYB Balance Cell, designed by Bence Bogar, features a 2.8″ Crystal Display Screen, 5.0-MP Digital camera, 512 MB of RAM, a Micro SD (T-flash) expansion slot, Wi-Fi support, built-in Bluetooth technology, and built-in GPS features.

Screenshot

 

73. Asus Aura Concept Phone

The Asus Aura Concept Phone was designed by a Hungarian design company, Egy Studio, for a Taiwanese vendor. The Aura Concept cellphone has a movable navigation module with navigational buttons and a sliding QWERTY keyboard. Additional features include a 3.9″ touchscreen covering the whole surface of the phone, a 2.0 megapixel camera, a microSD memory card slot, GSM, UMTS, HSDPA, Wi-Fi and Bluetooth connectivity.

Screenshot

 

74. Computer Table Lamp Concept

Prisma has created a table lamp that doubles as a portable computer. It features a top-loading disc drive, touchscreen display and seamlessly integrated ports.

Screenshot

 

75. Samsung AMOLED Concept

AMOLED concept notebook by Samsung features a thin, sleek design and a touch-sensitive keyboard. AMOLED stands for Active Matrix Organic Light-Emitting Diode, a technology which has been used in various handheld devices such as cellphones and cameras.

Screenshot

 

76. Mobile Office of the Future

Designed by James Mower, this futuristic mobile office on wheels includes an eco-friendly toilet, electricity, wireless internet, built-in GPS and glass panels. Park it and meet.

Screenshot

 

77. EyeMove PC

The EyeMove PC combines the functionality of a digital projector and computer into one circular-shaped device. Simply hang it on your wall or place it flat on a desk and project games, movies, or applications. Designed by Ricardo Baiao.

Screenshot

 

78. Transparent Toaster

This innovative “Transparent Toaster” concept uses special heating glass to warm a single slice of bread. Unfortunately, the glass does not reach a high enough temperature — at this time — to actually toast the bread.

Screenshot

 

79. U.S.S. Enterprise Inspired Nissan Terranaut

Designed for “scientists, geologists, archaeologists or adventurers”, Nissan’s 4×4 Terranaut features a “spherical laboratory” that is accessed from a 360 degree swiveling seat. Unfortunately, all these workstations leave room for only one passenger side door.

Screenshot

 

80. Segway Robot RMP

This Segway Robot RMP design looks like its been taken from a futuristic Science Fiction movie. Its tough wheels and base could probably carry more than just one person and could be used to haul things around.

Screenshot

 

81. Noah High Performance Personal Vehicle

The Noah, designed by Andrei França, is a Segway influenced design. Without a pedal, buttons, or levers, the Noah will react to the driver’s movements. Although it looks like a unicycle, it actually has two wheels that are installed side-by-side.

Screenshot

 

82. iPhone Slider Qwerty Concept

The Apple iPhone Slider incorporates a Qwerty keyboard into the iPhone design. Concept designed by Aaron Besson.

Screenshot

 

83. iPhone ELITE

The iPhone ELITE concept, designed by Mat Brady, comes with optional slide out keyboard and a front-facing camera that enables video conferencing.

Screenshot

 

84. Futuristic iPhone Concept

See-through Apple iPhone concept designed by Robert Davis. While there are a lot of iPhone concepts out there, this one is probably one of the coolest.

Screenshot

 

85. E-Rope Modular Power Strip

Designed by Chul Min Kang and Sung Hun Lim, the “E-Rope Modular Power Strip” is a 2006 Idea Award winning concept. Blue lights on the device glow to indicate power is flowing, and if you rotate the socket section 90 degrees, it turns off the current.

Screenshot

 

86. Dell XCS

Designed by Matthew Ritter, the Dell XCS is a modular desktop concept that encapsulates its hardware components and conceals the circuit boards for a sleek futuristic look.

Screenshot

 

87. RITI Printer: Eco-Friendly Printer

This cool printer idea was a finalist in the Greener Gadgets design competition. The printer would use your old coffee or tea grinds as ink. The user simply puts their scraps into the case, and voila – an ink source. The only issue is that the user needs to move the ink case back and forth in order to print…not something people are likely to want to do. Designed by Jeon Hwan Ju.

Screenshot

 

88. Elegant Water Purifier

This water purification device idea combines two things we love – simple design and reuseable water bottles. A user simply fills the BPA-free bottle with tap water, and, like a french press, pushes down on the water filter. Purified water can then be sipped from the container. Simple, elegant, and easy to use – three qualities we love in design – and it’s great for people who want to quench their thirst on the go, even if all that is available is a questionable water source. Designed by Gretha Oost, Paul Charlwood & Andrew Howley.

Screenshot

 

89. The Power Hog

Power-Hog is a power consumption metering piggy bank designed to sensitize kids to the energy cost associated with running electronic devices. Plug the tail into the outlet and the device into the snout; feed a coin to meter 30 minutes of use. Designed by Designed by Mathieu Zastawny, Mansour Ourasanah, Tom Dooley, Peter Byar, Elysa Soffer, and Mathieu Turpault.

Screenshot

 

90. Indoor Drying Rack

Constructed of bamboo laminate and recycled aluminum, it can be recycled easily, and is constructed from sustainable materials. Bamboo is naturally hypoallergenic and resists mold and mildew. Predrilled holes allow the user to tweak the mounting location side to side while still hitting studs. This indoor drying rack gives millions of people the choice to conserve energy while drying their clothes naturally and privately in their home. When not in use it folds out of the way and adds a modern touch to any interior. Designed by Rob Podell.

Screenshot

 

91. Laundry POD: Portable Hand-Operated Laundry Machine

The Laundry POD is perfect for the times you need to do a small load quickly but don’t want to waste the energy or a trip to the Laundromat. It’s terrific for delicates and hand-washables. The spinning action washes gently, rinses and then extracts water to improve drying times. Designed by the RKS Design Team.

Screenshot

 

92. I’m Not With the Band… I AM the Band.

The Vivace combines multiple instruments, track recording, equalizer, sound editing, internet connectivity and a touchscreen interface all into one compact package. Designed by Young-Shin Lee & Hae-Jin Jung.

 

 

93. Aperture: Volume-Aware Shower Head

A volume-aware shower head might just be the thing to put a cap on unecessarily long showers. The Aperture displays the volume of water consumed while showering and allows the user to mitigate water consumption with a built-in flow regulator.

Screenshot

 

94. EcoTap: Twist-Off Power Socket

The EcoTap physically cuts power to devices by separating the electrical contacts at a wall socket. This method of turning off electronics ensures that even devices that draw power whilst idle/off are completely disconnected. Design by Osamu Kadono of Japan.

Screenshot

 

95. Digital Pet Plant

The digital pet plant is designed to measure your plants health and provide feedback on a variety of factors which determine how well your plants are doing. Your plants show their digital emotions through smiley or frowning faces on the LED monitor. Designed by Junyi Heo.

Screenshot

 

96. iCoffee

Designer Alisson Wilson Ströher created the Nilko “IMO” coffee maker to fold up, look cool and brew three average sized packets of coffee. Now if we could only plug it in to a USB port.

 

97. Eco & Ego Car

The idea behind this “EE” car is pets, yes pets. Not a dog or cat, but a plant. The plant sits above the engine bay in clear sight of the driver. It’s hooked up to some futuristic electronics and can tell you how “polluted” you were that day. There’s also an extension to the idea in that you take your plant out every time you drive, sorta like walking your dog. Designed by Slava Saakyan.

Screenshot

 

98. Have A Different Car Everyday

The MOY Concept car was made for a generation used to using media to express themselves. The idea is everyone can design their own car on their own computer and then apply the design to their vehicle wirelessly or share it with others thru a website or even email. For those lacking creative skill, there’s a slew of templates to choose from. The car is always connected so imagine dynamically changing your vehicle’s skin in motion. Designed by Elvis Tomljenovic.

Screenshot

 

99. Escape Into Your Cave

There are times that we wish we could have a little more privacy, retreating into our own space of quietness. Adults crave this just as much as children. With Cave, we are given the opportunity to embrace our escape. Created as a bookshelf with its own Cave inside, allowing the user to retreat with a good book, or just sit and relax in their space. The Cave bookshelf is large enough to be used as a divider between rooms creating a wall of separation of my space and yours. Available in two sizes: Children and Adult. Books may be stored on both sides of the bookcase with a cave crawlspace in between. Designed by Sakura Adachi.

Screenshot

 

100. Braun Clever Care Medical Coach

Designers Marc Salagnac, Ludovic Diallo and Cédric Dervillier bring you an electronic valet for your medications with the Braun Clever Care Medical System. We like the design of the touchscreen display. Apparently it not only stores all your medicines, but also syncs your medical records and prescriptions straight from the doctor’s office. It also provides a database to hold all medical records for the entire family and reminds you of appointments and times that you have to take pills.

 
Which one of these designs have inspired you to design, develop, and create? Feel free to leave us a comment on your thoughts below…
 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *